China Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd.
Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd.
Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd., Cam Bong, Silikon Bongs, kuvars çiviler ve aksesuarlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sigara içme ürünlerinin profesyonel bir tedarikçisidir.Kuvars vurucu fabrikası Jiangsu eyaleti, Donghai Lianyungang'da bulunuyor, bu bizim kendi fabrikamız, Shangdong'daki ortak girişim silikon bong fabrikası ve Zhejiang'daki işbirliği yapan cam Bong atölyesi.10 yılı aşkın üretim tecrübemiz ve 7 yılı aşkın Uluslararası ticaret tecrübemizle, nargileler...
Learn More
Request A Quote
No. of Employees:
0+
Yıllık satış:
0+
Year Established:
Export p.c:
0%
WE PROVIDE
THE BEST SERVICE!
You can contact us in various ways
Contact Us
Tel
86--15301679621
Naber
8615301679621
sohbet
+8615301679621

QUALITY CATEGORY A & CATEGORY B FACTORY

Çeşitli Aksesuarlarla 17in Şeffaf Tütün Düz Tüp Bongs Cam Sigara Tüpü Video

Çeşitli Aksesuarlarla 17in Şeffaf Tütün Düz Tüp Bongs Cam Sigara Tüpü

Aksesuarlar:değişir

Renk:Temizlemek

Eklem boyutu:14 mm/18 mm

Get Best Price
12in Kadın Downstem Cam Geri Dönüştürücü Bong Yeniden Amaçlı Cam Su Borusu Bongs Video

12in Kadın Downstem Cam Geri Dönüştürücü Bong Yeniden Amaçlı Cam Su Borusu Bongs

Buz Tutucu:Evet, evet.

Şekil:Düz boru

Downstem Uzunluğu:4 inç

Get Best Price
Cam 14mm Kadın Sigara Bong Dab Kuleleri Sigara İçmek İçin Su Borusu Video

Cam 14mm Kadın Sigara Bong Dab Kuleleri Sigara İçmek İçin Su Borusu

stil:Modern

Bağlantı:14 mm Dişi

Şekil:Dab Teçhizatı

Get Best Price
Percolator ile 14mm Yeniden Şekillendirme Küçük Recycler Bong Düz Cam Su Borusu Tüpü Video

Percolator ile 14mm Yeniden Şekillendirme Küçük Recycler Bong Düz Cam Su Borusu Tüpü

Renk:Temizlemek

Kase Cinsiyeti:Erkek

Yükseklik:12 inç

Get Best Price
WHAT CUSTOMERS SAYS
Mike
2023-08-11 13:42:23
İşbirliğimiz çok hoş, malların kalitesi çok iyi ve bir sonraki işbirliğini dört gözle bekliyoruz
bitki örtüsü
2023-08-11 13:43:53
Numuneleri değerlendirme için kontrol ettik ve gerçekten iyi olduklarını ve takip eden seri üretim ve ödeme yöntemlerinin iletişiminin nispeten sorunsuz olduğunu gördük. Şimdiye kadar, istikrarlı iş bağlantılarına ek olarak iyi bir kişisel dostluğu sürdürdük.
Haberler View More
Silikon Cam Bong Psyduck silikon su borusu
Silikon Cam Bong Psyduck silikon su borusu
Silikon Cam Bong Psyduck silikon su borusu Psyduck silikon nargile, ördek duygularınızı memnun edecek ve içinizdeki çocuğu kesinlikle geri getirecek... Genel olarak ördekleri ve kümes hayvanlarını her zaman ne kadar sevdiğinizi size hatırlatmakla kalmayacak, aynı zamanda en sevdiğiniz ördek arkadaşlarınızla kuru ot içme dürtünüzü tatmin etmek için uzun bir yol kat edecek! Biz buna "psik ördek" demeyi seviyoruz çünkü bu, içinden sigara içmek için bir yolculuk.   Mülk Yoda Silikon Cam Bong Ağırlık Hafif Isı dayanıklılığı Yüksek Isı Dayanımı Tip Cam Nargile taşınabilirlik Son Derece Taşınabilir Emniyet Son Derece Güvenli Temizlemesi kolay Evet Garanti Evet Renk Çeşitli renkler Şekil Çeşitli Şekiller dayanıklılık Son Derece Dayanıklı Parkta, gölde veya çiftlikte olsun, bu eşsiz nargileye çarptığınızda, yakındaki tüm ördekler size doğru akın edecek ve böyle bir pipoya sahip olduğunuz için harika olduğunuzu düşünecekler. Yıkılmaz silikondan yapılmıştır ve sırt çantanızda kolayca taşınır. Pürüzsüz ve hızlı bir vuruşun tadını çıkarmak için biraz su ekleyin.Temizlemek için kolayca parçalayın, hatta onu taşırken kuru otunuzu ördeğin göbeğinde de taşıyabilirsiniz. Malzeme: Silikon Yükseklik: 5" yüksek   Silikon Cam Bong fabrikası 10 yılı aşkın bir süredir silikon Bong üretmek için uzmanlaşmıştır.
2023-08-11
Difüzörlü Cam Bong Banger - Dayanıklı Kaliteli El Üflemeli İşçilik
Difüzörlü Cam Bong Banger - Dayanıklı Kaliteli El Üflemeli İşçilik
Difüzörlü Cam Bong Banger - Dayanıklı Kaliteli El Üflemeli İşçilik Ürün Açıklaması: Bu Cam Su Bong, sigara içmek için mükemmel bir üründür.Yüksek kaliteli camdan yapılmıştır, bu da onu güçlü ve dayanıklı kılar.Eklem cinsiyeti erkek olup eklem ölçüsü 14 mm'dir.Taban çapı 5 cm, yüksekliği 20 cm olup silindir şeklindedir.Ayrıca, dumanı solumadan önce soğutmanıza izin veren bir buz tutucuya sahiptir.Bu Cam Su Bong, keyifli bir sigara içme deneyimi sunar ve size uzun süre dayanacağından emin olabilirsiniz. Uygulamalar: Cam Su Nargilesi - ZY ZY2302 Glass Water Bong, ZY2302 model numaralı ZY markalı bir üründür.ISO9001 tarafından onaylanmıştır ve Çin menşelidir.Minimum sipariş miktarı 100 adet olup, fiyat görüşmeye açıktır.Ürün karton kolide olup, teslim süresi yedi ila on beş gündür.Ödeme koşulları PayPal ve T/T'yi içerir.Tedarik yeteneği 10000 ADET/AY'dır.Ürün ağırlığı 500 gr olup, ağızlık çapı 2 cm'dir.Karbonhidrat delikli ve difüzörlü ürün silindir şeklindedir.  
2023-08-11
Kül Catcher ile 18mm Yağ Dab Kuleleri Cam Su Bong Cam Çift Ağaç Percolator Su Boruları
Kül Catcher ile 18mm Yağ Dab Kuleleri Cam Su Bong Cam Çift Ağaç Percolator Su Boruları
Cam su Bongs Çift Ağaç Percolator Su Boruları Kül Yakalayıcı ile Büyük Bong 18mm Yağ Dab Kuleleri (tek Katmanlı Mavi)   Üçlü ağaç perc nargile şimdiye kadar tattığınız en yumuşak vuruşu sunar.Duman, size mümkün olan en pürüzsüz vuruşu verecek eşsiz filtreleme için iki fitlik camdan ve üç ağaç süzgeçten geçerken ipeksi, pürüzsüz akıntıların keyfini çıkarın.   Cam su Bong Özellikleri: Ağır Beher bazlı su borusu Bardak buz tutucu Yeniden kullanılabilir ve temizlenmesi kolaydır.Modern ve güzel tasarım. İstenmeyen kokuları parmak uçlarınızdan gidermeye yardımcı olun.Dumanın katranını ve sertliğini azaltırken, dumanınızın tüm lezzetinin tadını çıkarmanıza izin verin. Paket içeriği: 1 takım Nargile Su Bardağı Bong Çift Ağaç Percolator Su Boruları Big Bong Açıklama: Ürün Boyutu: 18,8 mm eklem boyutu, yaklaşık 16 inç Boyunda. Bir paket: 1 cam nargile + 1 cam kül tutucu + 1 cam sürgülü kase Çekici görünüme sahip yüksek borosilikat cam malzemelerden yapılmıştır Not: -Fotoğraf ve farklı PC monitörü nedeniyle öğenin rengi biraz değişebilir.-Manuel ölçüm nedeniyle boyut biraz hatalı olabilir.Nazik anlayışınız takdir edilecektir
2023-08-11
CONTACT US AT ANY TIME
Contact Us
AT ANY TIME
Send your inquiry directly to us
Submit Now
Privacy Policy China Good Quality Cam Bong Banger Supplier. Copyright © 2023-2024 bong-banger.com . All Rights Reserved.