Home >

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. Company Profile

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd.
Company Details

Main Market:

Kuzey Amerika , Güney Amerika , Batı Avrupa , Doğu Avrupa , Doğu Asya , Güneydoğu Asya , Orta Doğu , Afrika , Okyanusya , Dünya çapında

Business Type:

Üretici , Dağıtıcı/toptancı , İhracatçı , Şirket ticaret , Satıcı , Diğer

Brands:

ZHIYI

No. of Employees::

50~150

Yıllık satış::

1000000-6000000

Year Established::

2011

Export p.c::

60% - 70%

Introduction

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd., Cam Bong, Silikon Bongs, kuvars çiviler ve aksesuarlar dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, sigara içme ürünlerinin profesyonel bir tedarikçisidir.Kuvars vurucu fabrikası Jiangsu eyaleti, Donghai Lianyungang'da bulunuyor, bu bizim kendi fabrikamız, Shangdong'daki ortak girişim silikon bong fabrikası ve Zhejiang'daki işbirliği yapan cam Bong atölyesi.

 

10 yılı aşkın üretim tecrübemiz ve 7 yılı aşkın Uluslararası ticaret tecrübemizle, nargilelerimiz ve kuartz cambazlarımızın kalitesi, paketleme ve nakliye yöntemimiz en profesyonel yöntemlerdir, bizimle çalışmak için bize güvenin, zamandan ve paradan tasarruf edebilirsiniz.

 

OEM/ODM yapabiliriz, logonuzu işaretlememiz veya markanızın bong'larını ve kuartz banger'larını kolayca yapmamız bizim için sorun değil.Biz sadece Bongs ile ilgili sigara ürünleri ve aksesuarları üretmeye odaklanıyoruz.

 

Misyonumuz, müşterilere en kaliteli ürünleri ve rekabetçi fiyatları birinci sınıf hizmet sunmaktır.

Aşağıdaki avantajlara sahip olduğumuz için bizimle çalışmanın harika bir anlaşma deneyimi olacağına inanıyoruz:

1. Sahip olunan fabrika, rekabetçi fiyat ile kontrol edilebilir kalite

2. Her ürünün nakliyeden önce kalifiye olduğundan emin olmak için kesinlikle kalite kontrol.

3. Güçlü Ar-Ge, uzun yıllara dayanan deneyime sahip işçiler, fikrinizi çok hızlı gerçekleştirebiliriz!

4. Profesyonel kaynak ekibi, en iyi ürünler ve uygun fiyat ile tek elden hizmet sunabiliriz.

 

Daha fazla ayrıntı bilmek için, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Çin Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. şirket Profili 0

Hizmet

Çin Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. şirket Profili 0

Tarih

Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd., 10 yılı aşkın bir süredir Silikon Bongs, cam Bongs ve kuvars bangers' vb. Üretimi yapmaktadır.

 

Başlıca ürünlerimiz Cam Bong Banger'lar, Kuvars Banger Çiviler, Cam Su Bong, Silikon Cam Bong, Nargile Nargile, Küçük Silikon Bong, Silikon Buhar Samanı ve diğer duman aksesuarları vb.

 

Tüm Kuvars Çivilerimiz %100 kalın kuvarstan yapılmıştır.Amorf bir madde olarak cam rastgele bir moleküler yapıya sahipken, kuvars simetrik bir moleküler yapıya sahiptir.Kuvars, cama kıyasla daha fazla sıcaklık ve basınca maruz kalabilir.Cam bir yalıtkandır, kuvars ise bir iletkendir.Yani Kuvars, Banger Nails için en iyi malzemedir.Kuvars vurucumuz, Bong'larınız için en iyi seçimdir.

 

10 yılı aşkın deneyime sahip Silikon Bongs ve kuvars vurucu atölyemiz, ancak geçmişte yalnızca yerel ticaret şirketleriyle iş yapıyoruz.

Ürünlerimizin Amerika Birleşik Devletleri, Kanada ve Avustralya gibi ülkelere yaygın olarak gönderildiğini belirtiyoruz.

Üretim kapasitemiz ve teknik gücümüz birinci sınıf düzeydedir ve dünyada iyi bir üne sahiptir.

 

Kendi yurtdışı işimizi büyütmenin tam zamanı, tüm ilgili ortaklarla yüksek kalite, eşitlik ve karşılıklı yarar temelinde iyi iş ilişkileri kurmak istiyoruz!

 

Bizim takım

Çin Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. şirket Profili 0

Çin Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. şirket Profili 1Çin Shanghai ZhiYi International Trading Co., Ltd. şirket Profili 2

Send your inquiry directly to us

Privacy Policy China Good Quality Cam Bong Banger Supplier. Copyright © 2023-2024 bong-banger.com . All Rights Reserved.